Kniha návštěv

Datum: 07.03.2014

Vložil: M.H.

Titulek: komoda na míru

Popsali jsme panu Krobovi co bychom si představovali a ještě týž den nám přišel od něj náčrtek i přibližnou cenou. Během necelých tří týdnů měl hotovo. Moc děkujeme, jsme velmi spokojeni, i když jste si myslel, že se to do toho autíčka nevejde, když jste si to auto šel přeměřit!:)))

Datum: 29.05.2013

Vložil: Petr Kaucký

Titulek: Solidnost a profesionalita

V dnešní době vzácně solidní odborník za přijatelnou cenu. Děkujeme.

Datum: 21.02.2013

Vložil: P+P Kolátorovi

Titulek: správný chlap na správném místě

My jsem měli čest se s p.Krobem setkat i vícekrát, máme od něj výrobky: schody, 2 kuchyňské linky, skříňky. Je to schopný, spolehlivý a šikovný znalec ve svém oboru a hlavně...je to náš dobrý kamarád se kterým se vždy zasmějeme. Rozhodně doporučejeme...:-)

Datum: 30.12.2012

Vložil: Závladská

Titulek: řemeslník na svém místě

nevím,co ještě více dodat k ostatním příspěvkům,100% spolehlivost,vinikající práce,žádné honem,honem,jen abych měl rychle vyděláno,ale vše v klídku a pohodě,po zkušenostech s řemeslníky za poslední tři roky,je pan Krob opravdu ten nejlepší a mohu jen doporučit všem,co chtějí kvalitně odvedenou práci.

Datum: 11.10.2012

Vložil: Jana Povolná

Titulek: Parádní skříně za dobré ceny

Ráda se přidávám ke chvále p. Kroba. Dělal nám vestavěnou skříň v ložnici a v kuchyni a synovi skříň do předsíně. Vše bylo odvedeno v perfektní kvalitě a v dohodnutých termínech. Je to člověk na svém místě, což se dnes u mladých řemeslníků moc nevidí. Proto jsme si ho pozvali znovu na vestavěnou skříň do předsíně. Všem ho doporučuji.

Datum: 11.02.2012

Vložil: Radka Pincová

Titulek: výborná práce

Za posledních pár měsíců se u nás doma vystřídalo mnoho "řemeslníků" až na jednoho.
Pan Krob je velmi trpělivý se svými zákazníky, poradí, práci odvede ve slíbeném čase a velmi kvalitně. Chválím a všem doporučuji. Přeju mu hodně práce :-)).

Datum: 29.12.2011

Vložil: Martina Kučerová

Titulek: vestavěná skříň

Před vánoci na konci listopadu jsme se obrátili na pana Kroba se žádostí o vestavěnou skříň . Ještě týž den jsme měli na emailu náčrtek a cenu . Po dohodě přijel, zaměřil a do 3 týdnu daleko před vánoci jsme ji měli a je opravdu krásná . Měla ohlas a určitě doporučujeme dále . Pan Krob je nejlepší řemeslník , kterého jsme doma kdy měli a že jich už pár bylo . Děkujeme .

Datum: 29.11.2011

Vložil: Milan Drábek

Titulek: Velká spokojenost

Slíbil jsem panu Krobovi,že až se nastěhujeme a zprovozním počítač tak budeme jenom chválit a doporučovat.Což taky činím. Dělal nám kuchyň i když jsme měli stavební problémy dokázal nám vyjít vstříc..Je to odborník a co slíbil tak dokázal udělat. Cena je velice dobrá. Můžeme jen doporučovat.

Datum: 24.08.2011

Vložil: Standa Procházka

Titulek: Velká spokojenost

Objednali jsme si kuchyňskou linku docela na poslední chvíli ale p. Krob vše stihl jak sliboval. Jak nábytek samotný tak montáž je perfektní a pečlivá. Nakonec jsme si objednali ještě tři vestavné skříně a prahy ke dveřím. Jsme moc spokojeni jak s nábytkem, tak i s cenou. Doporučujeme.

Datum: 17.05.2010

Vložil: Viktor Linhart

Titulek: Vestavěná skříň

V galerii vestavěných skříní to jsou fotografie č.124 a 125, naprostá spokojenost, pěkně začištěné, perfektní spolupráce i termíny, již jsem doporučil mnoha přátelům. Děkuji

Záznamy: 1 - 10 ze 16
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek